Inovatīvi produkti Latvijā

Inovatīvu produktu piemēri:

 Fastr Books – vairāk kā grāmatu veikals Fastr Books izveidotāji ir veikuši apvērsumu grāmatu lasīšanā, radot mobilo aplikāciju, kas ļauj to darīt pat telefonā, ļaujot tās lietotājam ar dažu soļu palīdzību lasīt viņa iemīļoto e-grāmatu jebkurā mobilajā ierīcē.  Atšķirībā no citām līdzīgām e-grāmatu  lasīšanas vietnēm, Fastr Books būtībā ir jauns sociāls tīkls, kas ļauj ne vien iepazīties ar jaunāko literatūru, bet arī sekot un dalīties ar saviem draugiem un domubiedriem, veidot savu lasīšanas vēsturi, komunicēt un redzēt, ko tavi draugi lasa.  Avots: www.monday.lv
 E-komercijas rīks MaxTraffic MaxTraffic ir platforma, kas analizē un maina interneta vietnes apmeklētāju uzvedību ar mērķi veicināt pārdošanu, palielināt reģistrāciju un pieteikumu skaitu. Apmeklētājiem īstajā brīdī tiek parādīts mārketinga ziņojums un tā tiek nodrošināti papildus ienākumi no interneta vietnes. «MaxTraffic ir serviss, kas palīdz interneta lapu īpašniekiem gūt lielāku atdevi no apmeklētājiem. Mēs palīdzam atgriezt lapā tos cilvēkus, kas mēģina vai domā to pamest. Mūsu tehnoloģija spēj analizēt kursora darbības lapā, kad apmeklētājs vēlas iziet no lapas vai ierakstīt citu adresi. Ar mūsu rīka palīdzību interneta lapas īpašnieks var sagatavot īpašos piedāvājumus mājaslapas apmeklētājam un brīdī, kad tas plāno doties prom, šos piedāvājums viņam parādīt,» stāsta Andis Silakaktiņš, MaxTraffic pārdošanas vadītājs.  Avoti: Latvijas IT startup un investīciju tirgus apskats (2014. g. 3. ceturksnis) un www.db.lv 
Mobilā aplikācija OPPO for sport sporta aktīvistiem
Sportotājiem visdažādākajās disciplīnās ir pieejama jauna Latvijā radīta mobilā aplikācija OPPO for sport. Ar tās palīdzību iespējams jebkurā laikā un vietā atrast sev pretinieku, lai, piemēram, spēlētu skvošu, tenisu, volejbolu, futbolu, šahu vai citu sporta veidu, kur nepieciešams oponents. OPPO piemērota arī komandām, lai atrastu saspēles pretiniekus un komandas biedrus.OPPO ir unikāla mūsdienu aplikācija, kas interaktivitāti un sociālo tīklu pieredzi pārnes uz specifisku interešu sfēru. Tai nav analogu sporta un aktīvā dzīves veida jomā.Avots: www.bizness.lv
 Graužamas kartona mājiņas Majorāns mājdzīvniekiem SIA “Shershen” izgatavo graužamas kartona mājiņas Majorāns kāmīšiem un jūras cūciņām: tām mājdzīvnieki uzlabo dizainu ar savu zobu un ķepu palīdzību.”Lielākā daļa dzīvnieku saimnieku uztraucas, ka mīlulis kaut ko sagrauzīs, saplēsīs. Mēs piedāvājam tieši tādas mājas, kuras nav jābaidās sabojāt – sagrauzt,” saka Anita Mekša, kura kopā ar Dmitriju Šeršenu izgatavo mājiņas dzīvniekiem. Tās ir no kartona un paredzētas sagraušanai. Graužamo māju zīmols ir Majorāns – māja apvienojumā ar restorānu. Dažas mājas ir vēl vairāku funkciju apvienojums, piemēram, jūras cūciņai tas ir arī fitnesa centrs – ēdiens tiek novietots otrajā vai trešajā stāvā, lai samērā mazkustīgo mājdzīvnieku mudinātu kustēties. 
 Risinājums CaptureIn – pilnīgai paroļu aizvietošanai tiešsaistes vidē  CaptureIn ir Latvijas IKT uzņēmuma DPA Augsto tehnoloģiju centra SQUALIO izstrādāts risinājums, kas paredzēts pilnīgai paroļu aizvietošanai tiešsaistes vidē. CaptureIn ir piemērots jebkur, kur nepieciešama parole un ir pieejams tiešsaistes termināls, tas darbojas ar jebkuru iPhone un Android viedtālruni un neprasa nekādas papildus ierīces, aprīkojumu vai ieguldījumus – autentifikācija notiek ar viedtālruņa palīdzību, noskenējot QR kodu pakalpojuma sniedzēja mājas lapā. Šis risinājums ir ātrs un ērts, gan lietotājam, gan pakalpojumu sniedzējiem pieejams bez maksas, kā arī tikpat drošs kā pasaulē garākā iespējamā parole, ko neredz neviens cilvēks un ko nekad un neviens neizmanto vairāk kā vienu reizi. Neeksistējošas paroles nozīmē, ka tās nevar tikt nozagtas vai vienkārši aizmirstas. CaptureIn risinājums ir pieejams ikvienam – jebkura mājas lapa, kas nevēlas, lai to lauztu un zagtu paroles, var pieteikties CaptureIn bezmaksas izmantošanai. 
Mobilā aplikācija “Qfer”Mobilās aplikācijas mērķis ir palīdzēt jauniem un aktīviem cilvēkiem atrast un bezmaksas izmantot interesantus speciālos piedāvājumus no populārām vietām Rīgā. Piedāvājumus var meklēt pēc kategorijām, attāluma un tos var salīdzināt savā starpā. Atrodam sev tīkamo piedāvājumu un rezervējam to, dodamies uz pakalpojuma sniedzēja vietu, noskenējam no telefona QR kodu un saņemam savu piedāvājumu. Piedalīšanās Qfer uzņēmumiem – uz vietas jāizvieto QR kods, ko apmeklētāji noskenē ar aplikāciju savā telefonā. Pēc tam speciālā uzņēmuma kontā internetā var izveidot piedāvājumus un aplūkot kā cilvēki tos izmanto. 
Unikāla dizaina mājas tekstila izstrādājumi no eikaliptu šķiedras auduma “Zigzag Factory” Zig Zag Factory ideja ir kļūt par sociālu uzņēmumu, kas atvērts ikvienam, kurš vēlas izmēģināt roku mājas tekstila šūšanā un kaut ko ar to nopelnīt. Reizē tā ir dizaina jaunrades platforma, kas vienuviet pulcēs Latvijas tekstila dizainerus, Kuldīgas iedzīvotājus, kā arī potenciālos pircējus, kuriem būs iespēja pasūtīt tieši tādu izstrādājumu, par kādu jau sen sapņojuši. Uz Latviju no Singapūras ceļo īpašs audums, kura aušanā izmantotas eikaliptu šķiedras. Avots: DB
Industriālais minidators “Be_Board”Elektroniskā iekārta veidota kā modulāra sistēma un pielāgojama atbilstoši konkrētām lietošanas vajadzībām.Iekārtai var pievienot skārienjutīgu ekrānu, tā var pārtapt par planšetdatoru, minidators izmantojams kā 3G video novērošanas kamera,  tas darbojas arī kā datu mini serveris dažādos sensoru tīklos, to iespējams integrēt “gudro” māju un GPS izsekošanas sistēmās. 
SIA FSQ – dažādi jauni produkti no kompozītmateriāliem Jaunie uzņēmēji darbību sāka 2013. gada janvārī un jau pusgada laikā sākuši ražot dažādu veidu produktus sportistiem – velobraucējiem, slēpotājiem, kā arī citu sporta veida pārstāvjiem. Tāpat tiek ražoti dažādi citi izstrādājumi no kompozītmateriāliem, piemēram, elegantas mēbeles un pludmales pārģērbšanās kabīnes, kā arī motociklu piekarināmās kastes ceļojumiem. 
Motokrosa spēle Fearless Wheels BMX braucējam Artūram Matisonam vienmēr ir gribējies braukt ar moci, bet sportista karjeras dēļ tas nav bijis iespējams.
Gandrīz nevienam no komandas nebija pieredzes spēļu izstrādē – ne uzņēmuma īpašniekiem, ne māksliniekam, ne datorgrafiķim, ne skaņu cilvēkam, tikai programmētājam. Tā bijusi mešanās nezināmajā, bet visi gribēja pamēģināt. Tā ir iespēja izlauzties, jo šajā jomā no Latvijas var piekļūt tik daudziem cilvēkiem. Vairāk Fearless Wheels mājaslapā.
DABBA – ziedūdens SIA „DABBA” ražo smalku, niansētu, īstu augu destilātus – ziedūdeni. Pasaulē to jau sen pazīst kā ēteriskās eļļas blakusproduktu, taču tas ir kvalitatīvāks, ja to ražo kā pamatproduktu. Šobrīd klāstā ir astoņu veidu ziedūdeņi, kas tiek radīti no svaigiem un bioloģiski sertificētiem augiem. Vairāk informācijas: www.dabba.lv
 
Zivju konservi „Smoketi eļļā” SIA „Unda” dibināta 1992. gadā Engurē, tajā nodarbināti lielākoties Engures pagasta iedzīvotāji. Uzņēmums ražo vairāk nekā 50 zivju konservu veidu no Baltijas jūras zivīm – reņģēm, brētliņām, salakām un mencām, kā arī no okeāna zivīm – siļķēm, sardinellām, sardīnēm un makrelēm. Uzņēmumam pieder arī savs zvejas kuģis, kas nodrošina svaigas un kvalitatīvas izejvielas piegādi.
„Smoketu” ražošanā reņģu un brētliņu vietā tiek izmantotas siļķu strēmelītes, kas tiek apkūpinātas elektriskajā tvaika krāsnī, sablīvētas kārbiņā un pārlietas ar augu eļļu. Šī produkta ražošanā netiek izmantoti ķīmiskie konservanti, krāsvielas vai garšas uzlabotāji un pastiprinātāji.
Card Suite – programmatūra maksājumu karšu datu apstrādei Tieto ir vadošais informācijas tehnoloģiju (IT) pakalpojumu uzņēmums Ziemeļeiropā, SIA „Tieto Latvia” – Baltijā. Tas specializējas sarežģītu, apjomīgu un organizāciju ikdienai kritisku informācijas sistēmu izveidē, ieviešanā, uzturēšanā un attīstībā.Card Suite programmatūru maksājumu karšu pieņemšanai, izdošanai, apstrādei, e-komercijai un mobilajiem maksājumiem izmanto vairāk, nekā 400 bankas un ar banku darbību saistītas institūcijas vairāk, nekā 30 pasaules valstīs.Vairāk informācijas:  www.tieto.lv
Mobilais bērnu podiņš “Pipin” Uzņēmuma „Inovatīvās konstrukcijas” vadītājas personīgā pieredze, ģimenē audzinot bērnus, palīdzējusi radīt inovatīvu produktu – mobilo bērnu podiņu „Pipin”. Produkts, kas mazuļu vecākiem vienkāršo aktīva dzīvesveida piekopšanu, patlaban veiksmīgi iekaro dažādus tirgus, ko apliecina labie pārdošanas rādītāji.
Pasažieru perons no stikla šķiedras kompozītmateriāla SIA „Rišon Inter” ir stiklašķiedras kompozīta profilu un aizsargstiklu ražotājs. Ražošana ir orientēta uz Latvijas un ārvalstu tirgu.
Stiklašķiedras kompozīta materiālam ir daudz priekšrocību – izturība pret koroziju, tas neslīd un neapledo, spēcīga struktūra, augsta triecienu un nolietojuma izturība, viegls svars un citas.
Elektroenerģija un siltumenerģija no atkritumu poligona gāzes Getliņu ekoloģiskais poligons ir viens no lielākajiem un modernākajiem zaļās enerģijas ražotājiem Latvijā. Par enerģijas avotu kalpo poligonu gāze, kas veidojas slēgtajos atkritumu noguldījumos biodegradācijas šūnās. Gāzes ieguvi, energobloka darbību un Getliņu energoapgādi nodrošina profesionāli sagatavots tehniskais personāls. Iegūtā gāze tiek sadedzināta iekšdedzes motoros energoblokā. Ar gāzi ievadītā enerģija motorā tiek pārvērsta elektroenerģijā un siltumenerģijā attiecībās: 40% elektroenerģija un 46% siltumenerģija.Vairāk informācijas: www.getlini.lv
Fitesten – uztura bagātinātājs Fitesten palīdz uzlabot kuņģa veselību, stimulē gļotu sekrēcijas veicināšanu kuņģī, veicina dzīšanas procesus gļotādā un palīdz atjaunot bojāto kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas gļotādu.
Tas ir dabīgs produkts, izgatavots uz priežu skuju ekstrakta bāzes un satur vairāk nekā 100 unikālo bioloģiski aktīvo vielu – fitoncīdi, terpēni, poliprenoli, karotinoīdi, hlorofils, vitamīni, mikroelementi, fitosterīni u.c. bioloģiski aktīvas vielas. Pateicoties tādam plašam bioloģiski aktīvo vielu sastāvam, Fitesten ir ļoti spēcīgs organisma aizsargfaktoru stimulētājs, kas veicina kuņģa-zarnu trakta bojātas gļotādas atjaunošanas procesus un imunoglobulīnu izdali un atbild par organisma aizsargspējām.
GD TURBO – granulu apkures katls Granulu apkures katli nodrošina automātisku bezapkalpošanas darbību uz nedēļu vai ilgāk, atkarībā no granulu tvertnes lieluma. TURBO katli nodrošina automātisku pelnu un izdedžu tīrīšanu no degļa un siltumapmaiņas caurulēm, kā arī automātisko degļa aizdedzināšanu. Katla automātika patstāvīgi kontrolē granulu sadedzināšanas procesu, tā precīzi sadedzinot atbilstošo granulu daudzumu, kas tieši kompensē ēkas siltuma zudumus un uzsilda sadzīvē patērēto karsto ūdeni.Vairāk informācijas: www.grandeg.lv
O’smart Games – digitālo mācību spēļu projekts skolēniem Pētījumi liecina, ka 30-40% skolēnu dažādu iemeslu dēļ nespēj tradicionālā veidā apgūt atsevišķus mācību priekšmetus. O’smart Games ir inovatīvi risinājumi grūtāk izprotamajai, taču obligāti apgūstamajai mācību vielai, kas neaizrauj vai sagādā grūtības. 
Saskaņā ar veiktajiem zinātniskajiem pētījumiem šis spēļu projekts ievērojami uzlabo bērnu sekmes noteiktos mācību vielu kontroldarbos pat pēc 40 minūšu ilgas ”spēlēšanas”.Vairāk informācijas: www.intelektam.lv
Freibos.com – cenu pieprasījumu un pasūtījumu apstrādes platforma Freibos.com palīdz taupīt laiku pasūtījumu, ļauj savienoties ar transporta partneriem vienotā informācijas plūsmā, veidot sinerģiju gan ar partneriem, gan klientiem, ļauj izmantot EDA (Elektronisko Datu Apmaiņu) informācijas pārsūtīšanai uz nepieciešamo ārējo sistēmu un novērš valodu barjeru, saskarē ar partneriem. Viss, kas ir nepieciešams – dators ar interneta pieslēgumu. Nav nepieciešamas instalācijas, nav jāuztraucas par aprīkojuma uzturēšanu, nav fiksēto izmaksu.
mykoob – mācību sociālais tīklsMykoob mācību sociālais tīkls ir būtisks atbalsts skolām, kas uzlabo un modernizē mācību procesu. Sistēma nodrošina informācijas pieejamību un analīzi, kas ir būtisks ieguvums izglītības sektoram kopumā. Pamatmērķi ir palielināt vecāku informētību par skolā notiekošajiem procesiem, strukturizēt bērnu skolas gaitas, atvieglot pedagogiem atskaišu sagatavošanu un automatizēt skolas ikdienas darbus.Ieviešot šo informācijas sistēmu, ir iespējams pilnībā aizstāt tradicionālo papīra žurnālu ar elektronisku vērtējumu un apmeklējumu reģistru, padarot mācību procesu vienkāršāku un strukturizētāku.
Hygen – alternatīvā enerģētika Uzņēmums Hygen strādā alternatīvās enerģētikas sfērā un izstrādā unikālu, mājsaimniecībās izmantojamu, duālās degvielas (dabasgāzes un benzīna) automašīnas iekārtu un infrastruktūras risinājumu šī koncepta realizācijai.Hygen izstrādātais tehnoloģiskais risinājums ļaus 5 minūšu laikā mājas apstākļos uzpildīt automašīnu ar dabasgāzi, kas ir ne tikai ļoti ērts un lēts, bet arī videi un globālajai ģeopolitiskajai situācijai draudzīgs degvielas veids. Turklāt viena no Hygen inovācijām ir iekārtas komercializācijas biznesa modelis, kas paredz gala patērētājam piedāvāt subsidētās automašīnas un uzpildes iekārtas.
NFC Team – risinājumi, kur mobilais telefons ir darba rīks Uzņēmums veido risinājumus, izmantojot mobilās tehnoloģijas, jaunākās paaudzes televizorus un POS terminālus, kā arī mākoņskaitļošanas iespējas. Kompānija strādā ar jaunāko datu pārraides standarta tehnoloģiju NFC (Near Field Communication) un piedāvā izpildīt ne tikai ar programmēšanu saistītos uzdevumus, bet arī pilnveidot izmantojamo iekārtu un saslēgt vienkopus.
Infogr.am – infografiku izstrādes rīks ziņu portāliem un blogiem Uzņēmuma pakalpojumus izmanto žurnālisti un blogeri visā pasaulē.Infografikās var iekļaut dažādas uzskatāmas tabulas, pasaules karti, diagrammas, un citus objektus. Infogr.am lietojuma mērķi mēdz būt ļoti daudzveidīgi. Dažreiz cilvēki izmanto infogr.am, lai pastāstītu vienkāršus stāstus, bet ir arī nopietni dati, piemēram, par notikumiem pasaules karstajos punktos vai par vēlēšanu rezultātiem.
UAVFactory – bezpilota lidaparātu platformu izstrāde Uzņēmums nodarbojas ar bezpilota lidaparātu platformu izstrādi, gan izpildot speciālus pasūtījumus pēc klienta specifikācijas, gan piedāvājot standarta risinājumus. SIA UAVFactory galvenais produkts ir Penguin B UAV, kam ir ļoti dažādas komplektācijas iespējas ar vienu vai diviem motoriem, dažādiem bākas izmēriem utt. Uzņēmums strādā arī pie citiem produktiem un jau tagad piedāvā ģeneratora sistēmu, kontroles staciju un pneimatisko katapultu.Vairāk informācijas www.uavfactory.com
Vintage Candella – vintage stila sveces Šī zīmola sveces tiek izgatavotas ar rokām no 100% dabīga sojas vaska. Kolekcijā ir četri dažādi retro attēlu izmēri un aptuveni trīsdesmit atšķirīgi retro attēlu veidi. Līdztekus sojas vaskam un premium klases aromātiskajām eļļām dažādu smaržu iegūšanai sveču izgatavošanā izmanto organiskās koka daktis. Degšanas laikā koka daktis rada nomierinošu sprakšķēšanu un izdala patīkamu aromātu. Arī degšanas laiks sojas vaska svecēm ir aptuveni trīs reizes ilgāks nekā parafīna svecēm.
Walmoo – mobilā identifikācijas, komunikācijas un lojalitātes platforma Walmoo ir platforma, kura visas klientu kartes, zīmogus un uzlīmes glabā vienā vietā. Viss, kas ir vajadzīgs ir savs bezmaksas profils Walmoo sistēmā un Walmoo uzlīme vai karte, ar kuru var identificēt, ka ir savs Walmoo profils.Vairāk informācijas www.walmoo.com
Zīmols MARA – briļļu ietvari no dabīgā koka Šobrīd “MARA” specializējas uz Latvijā vēl nebijušu iespēju – izgatavot brilles pēc individuāla klienta dizaina un vēlmēm. Pēc klienta vēlmēm ietvaros var iestrādāt Swarovski kristālus, sudraba un pat zelta aksesuārus. Koka brilles atšķiras arī ar to vieglo svaru. Dažas Mara koka brilles sver tikai 10 gramu. Ietvaru izgatavošanai tiek izmantotas gan Latvijā augošas, gan eksotiskas koku sugas.
Amber Puzzle – dažādu veidu un izmēru pužļu ražošana un izplatīšana Amber Puzzle piedāvā vairākas produktu grupas: puzles ar Latvijas vietu vai objektu attēliem, puzles bērniem, puzles ar „odziņu” kā, piemēram, karikatūrista Gunāra Bērziņa darbu pužļu sērija, puzles muzejiem, sporta faniem un dažādiem uzņēmumiem.Tieši šī zīmola puzles ar Latvijas skatiem atrodamas lielajos veikalos un grāmatnīcās.
CherryBerry – ķiršu kauliņu produkcija  CherryBerry ir SIA “ECOtex” zīmols, kas piedāvā 100% dabisku produkciju: ķiršu kauliņu universālos spilvenus pieaugušajiem un bērniem, masāžas bumbas, pakavveida spilvenus, čības, muguras sildītājus, acu maskas un aukstuma kompreses.Ķiršu kauliņu produkcijai piemīt veselību veicinoša iedarbība, tā palīdz atvieglot dažādas fiziska diskomforta sajūtas, kā piemēram, muguras sāpes, stīvumu, nomierina un atslābina pēc garas darba dienas.
Zīmols “NUR” – multifunkcionāli tīrīšanas līdzekļi SIA Mechanika, kas pērn sāka kā nestandarta iekārtu projektēšanas birojs, tagad pievērsusies modernu tīrīšanas un aizsardzības līdzekļu izstrādei un virzīšanai tirgū.Līdz šim izstrādāti astoņi produkti, tie izstrādāti tā, lai tie būtu gan cilvēkam, gan videi draudzīgi, kas nozīmē atteikšanos no dažādām agresīvām ķīmiskām vielām, kuras var izraisīt alerģiju, kairināt ādu un kaitēt apkārtējai videi.
Qminder – viedtālruņa aplikācija un web serviss rindu neitralizēšanai Lai nebūtu jānīkst rindās, piedāvā lietot tālruņu aplikāciju, kas fiksē cilvēka vietu rindā un ziņo, kad pienāk viņa kārta. Lai iegūtu savu virtuālo kārtas numuru, neesot pat nekur jāiet, vēl esot mājās vai pa ceļam vari uzzināt, cik gara ir rinda, un ieņemt savu vietu.Pagaidām gan Latvijā Qminder nekur oficiāli neizmanto, tikai testēšanas nolūkos.
ArtBag – unikālu somu darbnīcaVirtuāls somu konstruktors Internetā, kas ļauj ikvienam izveidot tādu somu, kā pats vēlas. Klients pats var izvēlēties materiālus, krāsas, iekškabatas, oderi, rokturus un citus elementus.ArtBag piedāvājumā ir vairāk nekā 20 dažādu somu modeļu – ikdienas, vakara, dokumentu, izejamās somiņas. Arī iepirkumu somas un somas vīriešiem. Uzņēmuma darbīcā top gan rokassomiņas individuālajiem klientiem, gan tiek izpildīti korporatīvie pasūtījumi.
Bērnu dizaina ragavas „Žube”Uzņēmums ražo dizaina ragavas, kas domātas pašiem mazākajiem ziemas prieku baudītājiem. Ragavas tiek izgatavotas Latvijā no liekti līmēta bērza saplākšņa, tādējādi iegūstot pamatīgumu, izturību un elegantu izskatu. Ragaviņas var kalpot ne tikai vienai, bet pat vairākām paaudzēm.Pašlaik uzņēmums ražo tikai velkamas bērnu dizaina ragavas, taču tuvāko gadu laikā tas plāno palielināt produkcijas klāstu, uzsākot ražot gan stumjamas ragavas, gan arī dažādus dizaina aksesuārus, piemēram, drošības sprādzes, siltos sēžamos, termo krūžu turētājus u.c.Vairāk informācijas www.zube.lv
Bezgalīgais savienojums HugLockBezgalīgais savienojums HugLock ļauj bezgalīgi ātri, bezgalīgu reižu skaitu, bezgalīgi izturīgi un bezgalīgi patīkami savienot dažādas detaļas. Šī pamatīgu lietu pasaules poga ļauj piepogāt akmenim koku, mājai – stiklu un galdam – kādas.HugLock unikālais slēgmehānisks tika radīts speciāli koka izstāžu stendu sistēmas vajadzībām. Tas ļauj samontēt, brīvi mainīt būves konfigurāciju un demontēt stendu neiedomājami ātrā tempā, tikai ar roku spēku, neizmantojot nekādus instrumentus. 
Spēļu izstrādes platforma Mighty FingersMighty Fingers ir Interneta pārlūkā bāzēta platforma, uz kuras iespējams izstrādāt spēles, kas darbojas uz neskaitāmām ar modernu pārlūkprogrammu aprīkotām ierīcēm – datoriem, viedtālruņiem, gudrajiem televizoriem un planšetdatoriem.Uzņēmums izstrādā platformu – vidi, kurā ikviens varēs veidot savas spēles, izmantojot tādas aizraujošas jaunās tehnoloģijas kā HTML5.Vairāk infomrācijas šeit.